Kontakt

Guru foods s.r.o.
Po-Pá 9:00-16:00

+420 603 526 398 zákaznická podpora 


Guru@gurufoods.cz zákaznická podpora 

Bankovní spojení: 5984451359/0800 (Česká Spořitelna)

 

Guru foods s.r.o., IČ:11697652, Antonínská 15/II, Dačice, 380 01.

Spisová značka 31272 C vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Datum vzniku a zápisu: 12.srpna 2021

český výrobek


Zakladatelé společnosti

1 2

 

  

 Kde nás najdete

 Náš instagram

 Facebook stránka

Mohli jste se s námi setkat na trzích.
Praha, Jihlava, Velké Meziříčí, Jindřichův Hradec, Dačice, Jemnice, Slavonice, Kostníky

Jmenujeme se Lucie a Jiří a náš příběh začíná dávno před založením firmy Guru foods. Dříve jsme provozovali franšízu čerpací stanice. Po několika letech jsme však již s jistotou věděli, že toto není směr, kterým se chceme v životě vydat.

Původně jsme měli v plánu nějaký čas cestovat po Evropě, a během cest se rozmyslet, čemu se bychom se chtěli věnovat dále. Bohužel se však koronavirová situace neuklidnila, a my se museli smířit s realitou, ve které není možné nadále svobodně cestovat a pohybovat se, kde se nám zlíbí. Nápadů, jak se se skutečností vypořádat, jsme měli hned několik, avšak výroba bylinkových sirupů nám dávala největší smysl. Chtěli jsme vytvářet svoje produkty, a s vařením sirupů jsem začala již před lety, a vždy mě bavilo objevovat nové chutě a vymýšlet další recepty.

Ještě před finálním rozhodnutím bylo potřeba připravit zkušební várky a požádat co nejvíce lidí o ochutnávku a zhodnocení. Výsledek byl pro nás oba velkým překvapením, protože ze základní řady se s úspěchem setkalo všech šest příchutí.

android-chrome-192x192

Základ loga, kterým je symbolika slunce vycházejícího nad oceánem, mi přišel na mysl ještě před vznikem názvu. Celé toto období jsme totiž vnímali jako začátek nové éry. Na názvu jsme se dohodli ještě v ten stejný den. Oním Guru vnímáme totiž přírodu jako takovou. Proto se jí chceme přiblížit nejen jednoduchým složením našich produktů, ale také při výrobě a celkovém fungování naší společnosti a nadále ji co možná nejméně zatěžovat.

Nyní nám zbývalo sehnání vhodného místa a založení společnosti. Výrobní prostory jsme nalezli v Dačicích, jsou sice opravdu malé, ale přizpůsobili jsme si vše tak, abychom se co nejlépe vešli. O založení společnosti, a s tím spjatých starostí, se v létě 2021 postaral Jiří.

 guru stánek

Záhy po vzniku firmy a navaření prvních dávek, jsme spustili e-shop, a navštívili první farmářské trhy právě v Dačicích. Původním záměrem sice nebylo jezdit se stánkem, ale ukázalo se to jako velmi příjemný způsob propagace, příležitost mluvit přímo se zákazníky, a tak získávat i zpětnou vazbu, která snad i předčila naše očekávání. Náš internetový obchod slavil minulý rok největší úspěch pochopitelně v období před Vánočními svátky.

Abychom nezaháleli, rozšířili jsme náš sortiment o celkem tři speciály (dva zimní a jednu letní edici), dva druhy sypaných čajů a také sypané bylinky. Nadále plánujeme přidávat nové příchutě i do základní řady sirupů.

Myslím, že tato firma, i všechny naše produkty, jsou výborným důkazem toho, že i v náročných časech můžou vznikat skvělé věci, a že i během nich můžeme objevit nový směr, kterým se mohou naše životy ubírat. I když to někdy znamená odsunutí jiných snů na vedlejší kolej. Děkujeme, že jste tu s námi.

 


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: