Guru sirup ledový čaj 500 ml.

179 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Sirup je určen k ředění s vodou. Baleno ve skleněném obale. Doporučené ředění 1:10.  Nejlépe chutná s perlivou vodou a ledem.

ZELENÝ ČAJ S CITRÓNEM

Zelený čaj je bezesporu jedním z nejoblíbenějších nealkoholických nápojů vůbec. I u nás ho máme velmi rádi, ať už v zimě horký, nebo v létě ledový. Proto nás napadlo přípravu ledového čaje usnadnit, a vymysleli jsme tento sirup. Odpadá vám tedy vaření vody, louhování, chlazení, slazení i ochucení citrónem. Stačí sirup nalít do džbánku či sklenice, zalít studenou vodou (klidně i perlivou), přidat led - a můžete i snítku máty a citrón či pomeranč na ozdobu. A výborný letní drink máte hotový. Navíc jsme k jeho výrobě použili velmi kvalitní sypaný čaj Gun powder, který máme v dostání i v té sypané formě s jasmínem.

Nyní se ještě podíváme na pozitivní účinky zeleného čaje i citrónu. Zelený čaj je antioxidantem. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, přispívá k normální činnosti srdce a pomáhá udržovat zdravou hladinu glukózy i cholesterolu v krvi. Vzhledem ke svým povzbuzujícím účinkům je vhodný proti únavě, na podporu koncentrace a vitality. Ovlivňuje také energetický výdej, proto se doporučuje při kontrole tělesné hmotnosti. 
O citrónu všichni víme, že obsahuje vitamín C a je známý svými antibakteriálními účinky. Věděli jste ale, že obsahuje i slušné množství draslíku, posiluje imunitní systém a podporuje omlazení buněk?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: bylinný macarát 58% (voda, citróny, zelený čaj Gunpowder), cukr.

Výživové údaje na 100ml:
Energetická hodnota 918KJ / 216kcal
Sacharidy 54g.
- z toho cukry 54g.

Výrobce Guru foods s.r.o., Antonínská 15/II Dačice
Bylinný sirup. Sterilováno.
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před sluncem. Po otevření uchovávejte při teplotě do 6°C a spotřebujte do 7 dnů.
Návod k použití: k ředění s vodou studenou i teplou.
Před použitím protřepat – “NEMÍCHAT“. Zákal je přirozenou součástí. Nekonzumujte v nadměrných dávkách. Nevhodné pro nemluvňata.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Guru sirupy
Hmotnost: 0.84 kg